• No products in the cart.

Turkish

For Turkish People

Turkish

Değerli ziyaretçimiz,

BRASI web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Biz dünya çapında profesyonel Meslektaşlarımız parası bizim eğitim programları gibi umuyoruz.

Tedarik zinciri ve operasyon yönetimi hızlı büyüyen alanları, yüksek ödeme kariyer yerel ve küresel sunan. Bizim eğitim kursları bugünün rekabetçi ortamda gelişirler içingerekli bilgi vermek.

CISCOM-tedarik zinciri ve operasyon yönetimi sertifikada bir özlü, pratik ve düşük maliyetli eğitim programıdır. Eğitmen yönlendirmeli sınıfları Pennsylvania, kendi konumunuzu rahatlığı katıldığı ABD BRASI merkezden doğrudan online yapılır. Sınıfındakidersleri de bizim ortaklık ağı aracılığıyla seçin yerlerde mevcuttur.

CISCOM müfredat bilgi başından sonuna en son kavramları ve terimleri, yanı sıra araçları ve yöntemleri iş iyileştirme yalın, Altı Sigma, toplam kalite yönetimi, kısıtlamaları teorisi ve diğerleri gibi vücudu kapsar.

İlgi alanı satınalma, Lojistik, üretim, kalite kontrol, bilgi teknolojisi, ürün geliştirme, proje yönetimi, finans, insan kaynakları ya da ilgili diğer işlevler olup CISCOM program çeşitli ilişkiler daha iyi anlayış geliştirmek yardımcı olur bulacaksınız başarı sağlamak için rekabet stratejisi ile koordinat.

Gerçekten de, bir genel kaynağı anlayış eksikliği zinciri dinamikleri ve hassasiyetleriolan en sık nedeni başarısızlık, bireysel ve kurumsal düzeyde her ikisi de. Eğitim ve katılımı kazanan sonuçlar sunmak için karmaşık işlemler ana anahtar.

CISCOM için ön koşul bir lisans derecesi (tamamlanmış veya devam eden), iş deneyimi yararlı, ancak bir şartla kayıt için değil.

CISCOM düzenli olarak sunulan, bizim takvim sonraki başlangıç tarihini kontrol edin. Kitap GT burs değerlendirilmesi için ders ücreti, burs kullanılabilir durumdayken indirim için erken. İlk gelen ilk olarak hizmet üzerinde pozisyonlar dolu.

Daha fazla bilgi ihtiyacınız var? Biz sizden haber bekliyoruz.

İnfo@brasi.org bize ulaşın

Samimi,

BRASI takım

Since its inception in 1981, BRASI has provided education in the field of economics and business management, for the benefit of businesses and individuals.

To offer high quality training for individuals and organizations in supply chain and operations management, aiming at sustainable development.

Subscribe to our Newsletter

Enter your Email address and Name to subscribe now.

Address

  • PO Box 3935, Washington, DC 20027, USA.
  •   Write to us
  • Toll-free USA and Canada 1-800-636-8133
  •   Join us at our FREE Webinars

 

Website is secured with

top
Copyright © 2020 www.brasi.org.  All Rights Reserved.
X
Copy link
Powered by Social Snap